Tööpakkumised

Tere tulemast Ida-Viru Kekshaigla tööpakkumiste lehele. Meie haigla missiooniks on inimeste elukvaliteedi parendamine läbi kvaliteetsete tervishoiuteenuste osutamise.

Meie haiglas töötab ligikaudu 1122 inimest, kellest 161 on arstid, 367 õed, 183 hooldusala töötajad, 411 mittemeditsiiniliste teenistuste töötajad.

Meie kollektiivi on oodatud:

 Arstid:

  • Anestesioloog-intensiivraviarst
  • Näolõualuukirurg
  • Erakorralise meditsiini arst
  • Uroloog
  • Nefroloog
  • Radioloog
  • Oftalmoloog
  • Reumatoloog
  • Taastusravi arst
  • Invasiivkardioloog
  • Üldkirurg
  • Lastekirurg
  • Pediaater
  • Töötervishoiu arst
  • Endokrinoloog
  • Gastroenteroloog
  • Neuroloog

Õendusala töötajad

  • Radioloogiatehnik
  • Hambatehnik
  • Bioanalüütik
  • Füsioterapeut
  • Õde
  • Hooldaja

Pakume huvitavat tööd kiiresti arenevas Ida-Virumaa suurimas haiglas, paindlikku töögraafikut, vajadusel osalist töökoormust, enesetäiendamise ja erialase koolituse võimalusi.

Kandideerijatelt ootame:
- registreerimise olemasolu Eesti Terviseametis
- eesti ja vene keele valdamist
- arvutioskust tööks vajalikul tasemel

Mittemeditsiiniliste teenistuste töötajad:

  • Turbespetsialist

Töö kirjeldus:
Infoturbesüsteemi juhtimine, sh ISKE juurutamine;
Toimepidevuse tagamise riskihalduse korraldamine.
Nõudmised kandidaadile
Tööülesannete täitmiseks vajalikud teadmised ja kogemused;
Töögruppide juhtimise võimekus;
Väga hea kirjalik eesti keele oskus.
Ettevõte pakub
Huvitavat stabiilset tööd pidevalt arenevas Virumaa suurimas haiglas;
enesearendamise ja koolitusvõimalusi;
kaasaaegset töökeskkonda.
Lisainfo
Kandideerida saab kuni 26.10 2017.a. ainult läbi CV Keskuse vastamisega esitatud küsimustele.

Samuti ootame oma kollektiivi arste välismaalt.
Omalt poolt pakume abi kõikide Eestis tööks vajalike dokumentide vormistamisel.

Kui olete huvitatud töötama Ida-Viru Keskhaiglas, palume Teid saata meile järgmised dokumendid:
- Teie haridust ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad;
- elulookirjeldus, kus on märgitud ära kõik Teie töökohad ja täiendõppe;
- viimase kolme aasta töö kirjeldus, milles on märgitud Teie täpsed töökohustused ja töömahud.

Lisainfo arstide töökohtade kohta: ülemarst Aime Keis, tel. +372331 1064aime.keis@ivkh.ee

Lisainfo õdede ja hooldusala töötajate töökohtade kohta: haigla õendusjuht Alevtina Uustalu, tel. +372331 1146, alevtina.uustalu@ivkh.ee.

Lisainfo mittemeditsiinilise personali kohta: personalijuht Ülle Politajev, tel. +372331 1067, ulle.politajev@ivkh.ee

Lisainfo välismaalt tulevate arstide töökohtade kohta: kommunikatsioonispetsialist Nadežda Ivanova, tel +372331 1069, nadezda.ivanova@ivkh.ee.

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | info@ivkh.ee