Koostöökogud kinkisid lasteosakonnale inhalaatori

D751 DSC2068Esmaspäeval (25. jaanuaril) andsid Virumaa Koostöökogu ja Kirderanniku Koostöökogu esindajad lasteosakonnale üle 1150 eurot inhalaatori soetamiseks. Annetust käisid üle andmas MTÜ Virumaa Koostöökogu juhatuse esimees Andrea Eiche ja tegevjuht Kadri Kuusmik ning MTÜ Kirderanniku Koostöökogu juhatuse esimees Margus Paalo ja tegevjuht Ülle Marits.

Lasteosakonna vanemarst dr Tiina Nappa tänas nii koostöökogude esindajaid kui kõiki annetajaid, tänu kellele uue inhalaatori soetamiseks vajalik summa kokku koguti. Dr Nappa demonstreeris annetajatele ka vana inhalaatorit, mis on üle 10 aasta ausalt haiglat teeninud, aga viimasel ajal „hakkas tõrkuma“ ja vajab väljavahetamist.

Tänavu on juba kuues kord, kui Virumaa Koostöökogu ja Kirderanniku Koostöökogu aastalõpu seminaril korraldavad ka heategevusliku oksjoni. Selle aasta oksjonitulu oli 750 €, millele lisandus 400 € osalustasusid.

Varasematel aastatel on lasteosakonda toetatud mänguasjade, joonistusvahendite, söögitoolide, reguleeritavate voodite, palatitesse televiisorite mullu külmikute soetamisega. Igal aastal enne oksjoni korraldamist on koostöökogu esindaja võtnud ühendust ning välja selgitanud, millele sel aastal võiks tähelepanu suunata.

Aitäh kõikidele annetajatele!

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo