Sillamäel alustas tööd koroonaviiruse testimispunkt

IMG 45791
Alates 16. oktoobrist on Sillamäe elanikel võimalik anda koroonaviiruse proov oma elukohale lähemal. Testimispunkt asub aadressil Kesk 28 – Sillamäe ujula kõrval.

Testimisele saab tulla eelregistreerimise alusel. Palume tulla võimalikult täpselt kokkulepitud ajaks - s.h. ei ole vajadust tulla varem.

Haigussümptomite ilmnemisel tuleb pöörduda oma perearsti poole;

 - Perearst väljastab saatekirja testimisele; 

Testimiskeskuse töötaja võtab Teiega ühendust ning küsib, millises linnas soovite proovi anda ja lepib kokku aja, millal saate testima minna. 

Testimisele tulles tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument.

Testimispunkti on võimalik tulla nii autoga kui ka jalgsi. 

Tasulisi koroonaviiruse teste on võimalik teha Synlab Jõhvi üksuses.

Noorsportlased on oodatud tervisekontrolli

FDIda-Viru keskhaigla kutsub noorsportlasi tervisekontrolli.
Olete oodatud registreerima telefonil 33 78 780. Registreerimisel tuleb teada anda, mitu tundi nädalas treenite – sellest sõltub uuringu maht.
Tervisekontroll toimub Järve tervisemajas, Ravi 10D, Kohtla-Järve, ruumis D5035.

Tervisekontroll teostatakse kuni 19-aastastele (k.a.) noorsportlastele, kes treenivad vähemalt kolm korda nädalas lisaks kooli kehalise kasvatuse tundidele. Uuringute maht ja sagedus määratakse vastavalt noorsportlase treeningtundide arvule nädalas.
Noorsportlaste tervisekontroll on patsiendile tasuta.

Plaanilised operatsioonid toimuvad piiratud mahus

operatsioonid Ida-Viru keskhaigla operatsiooniosakond töötab ajutiste piirangutega. Kõigi patsientidega, kelle operatsioon lükkub edasi, võtab haigla ühendust. Kui patsienti ei ole teavitatud, toimub tema operatsioon plaanijärgselt

.

Seoses töötajate haigestumisega on Ida-Viru Keskhaiglas muudatusi plaaniliste operatsioonide korraldamises

IVKH Logo kiri RGB suurIda-Viru Keskhaigla plaaniliste operatsioonide toimumine on ümber korraldatud seoses operatsiooniosakonna töötaja haigestumisega COVID-19-sse.
Erakorraliste haigete ravi on tagatud. Operatsiooniosakonna plaaniline töö on ajutiselt piiratud.
Haigla on rakendanud täiendavaid meetmeid nakkuse leviku tõkestamiseks, sealhulgas kõikides haigla ruumides on kehtestatud üldine maskide kandmise nõue nii patsientidele kui ka töötajatele.

Haigla jätkab tavapärast tööd vaatamata haigestumistele töötajate seas

Haigla jätkab tavapärast tööd vaatamata ühe üksuse töötajate haigestumisele koroonaviirusesse. 10. septembri seisuga on tuvastatud 5 koroonaviirusesse nakatanud Ida-Viru keskhaigla patoloogiateenistuse töötajat.

Teenistuse töö on korraldatud ümber. Lähikontaktsed töötajad on suunatud eneseisolatsiooni. Haigestunud töötajad pole patsientidega kokku puutunud, patoloogiateenistus asub eraldiseisvas hoones.

Haigla jätkab tavapärast patsientide teenindamist – haiglas kehtib külastuskeeld ning maskide kandmise kohustus.

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo