Märts on hea teeninduse kuu

hea teeniduse kuu

Sel aastal kogume taas tagasisidet meie klienditeenindajate hea töö kohta.

Märtsikuu jooksul on Ida-Viru keskhaigla kõikides struktuuriüksustes registratuuride juures saadaval sedelid, kuhu on teil võimalik kirjutada garderoobi või registratuuri töötaja nimi, kes on silma jäänud sõbraliku ja abivalmis käitumisega.

Täidetud sedelid palume panna registratuuri juures paiknevatesse postkastidesse.
Aprillikuu alguses teeme sedelite alusel kokkuvõtte ja tunnustame parimaid teenindajaid.

Pildil on eelmisel aastal parima teenindaja tiitli pälvinud töötajad - Natalja Petrovskaja (vasakul) ja Ljubov Vadi (paremal).

Psühhiaatriakorpuse projekteerimise hange on tühistatud

Seoses esialgse rahastusplaani muutumisega on psühhiaatriakorpuse projekteerimise hange enne pakkumiste esitamise tähtaega ära jäetud.

Täiendav info projekti edasise käigu kohta selgub aprillis, kui toimub riigieelarve strateegia arutelu ning selguvad võimalikud alternatiivsed rahastusallikad.

Alustatakse õpetajate vaktsineerimisega

vaktsiinisüstIda-Viru Keskhaigla korraldab Kohtla-Järve linna, Sillamäe linna ja Lüganuse valla õpetajate vaktsineerimist.

18.02 alustatakse vaktsineerimist kolmes asukohas:

Järve Tervisemajas vaktsineeritakse Kohtla-Järve linnaosa koolide õpetajaid.
Ahtme polikliinikus vaktsineeritakse Ahtme linnaosa koolide õpetajaid.
Toimub väljasõit Kiviõli Vene kooli, kus vaktsineeritakse Lüganuse valla õpetajaid

22.02 toimub väljasõit Sillamäe Gümnaasiumisse, kus toimub Sillamäe linna õpetajate vaktsineerimine.

Haigla suhtleb koolipoolsete kontaktisikutega, kellele edastatakse vaktsineerimise kuupäev ja koolile eraldatud ajavahemik vastavalt esitatud inimeste arvule nimekirjas. Kooli kontaktisik lepib õpetajatega kokku, millal on iga konkreetse inimese vaktsineerimise aeg. Mõne kooli puhul lepivad haigla töötajad otse vaktsineeritavatega aja kokku. 

Mobiilne androloogiakabinet Ahtmes

Androloogia talv2021Tartu Ülikooli Kliinikum pakub meestele võimalust tulla mobiilse androloogia diagnoosikabineti vastuvõtule vastavalt väljasõidugraafikule: veebruaris 17.02.-19.02. ja märtsis 25.03.-31.03.21. Diagnoosikabinet asub Ahtmes aadressil Ilmajaama 14, EMO sissepääsu lähedal.

Androloogia mobiilse diagnoosikabineti vastuvõtule võib pöörduda kõigi meeste eriomaste haiguste kaebustega: eesnäärmehaigused, seksuaalhäired, meeste üleminekuiga, hüpogonadism, viljatus, sugutrakti ägedad ja kroonilised põletikud, kõik suguelundite haigused, rinnahaigused meestel. Kabinetis tehakse 95% vajaminevatest uuringutest.
Vastuvõtuaega saab broneerida etteregistreerimiskeskuse telefonil 731 9100 või 731 9323, kliinikumi kodulehel, aga ka e-kirjaga . Meestearsti vastuvõtu visiiditasu on 5 eurot ning pöördumine eeldab saatekirja. Ravikindlustuseta ja saatekirjata mehed saavad pöörduda tasulisele vastuvõtule
.

 

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo