Koostöökogud toetasid lasteosakonnale infusiooniseadme soetamist

InfusomatSpaceReedel (03. märtsil) andsid Virumaa Koostöökogu ja Kirderanniku Koostöökogu esindajad lasteosakonnale 770 eurot infusiooniseadme soetamiseks. Annetust käisid üle andmas MTÜ Virumaa Koostöökogu juhatuse esimees Andrea Eiche ja tegevjuht Kadri Kuusmik ning MTÜ Kirderanniku Koostöökogu juhatuse esimees Margus Paalo ja tegevjuht Ülle Marits.

Lasteosakonna vanemarst dr Oksana Muhhina ja õendusjuht Oksana Tassinkevitš tänasid kõiki annetajaid ja koostöökogude esindajaid.

Soetatav infusiooniseade aitab patsiendi kaalu järgi automaatselt välja arvutada vajaliku rohu koguse ja seda doseerida. Doktor Muhhina selgitas, et tilguti automaatne dosaator muutub seda olulisemaks, mida väiksema kaaluga on patsient ehk lasteosakonnas on see väga vajalik seade, mis aitab rohtusid täpsemalt manustada ning vältida inimlikke eksitusi.

Tänavu on juba seitsmes kord, kui Virumaa Koostöökogu ja Kirderanniku Koostöökogu aastavahetuse seminaril korraldavad ka heategevusliku oksjoni, mille tulu on annetatud meie haigla lasteosakonnale. Varasematel aastatel on lasteosakonda toetatud mänguasjade, joonistusvahendite, söögitoolide, reguleeritavate voodite, palatitesse televiisorite mullu külmikute soetamisega.

Aitäh kõikidele annetajatele!

D751 DSC8963

D751 DSC8967

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo