Round Table klubi noored mehed kinkisid meditsiinitöötajatele jõulude puhul 20 000 pirukat, 600 kilogrammi puuvilju ja 1000 energiajooki.

Round Table uudis

Teisipäeval, 22. detsembril andis Round Table klubi üle Ida-Viru Keskhaigla töötajatele jõuluüllatuse. Pirukad toimetati ka Narva haiglasse ja Tallinna meditsiiniasutustesse.

​Round Table klubi andis Ida-Viru Keskhaigla Ahtmes sissepääsu juures üle saadetise, mis on mõeldud Ida-Viru keskhaigla töötajatele. Saadetises olid pirukad, puuviljad ja energiajook.


Heimar Kuuskler, Round Table Eesti MTÜ esindaja: "Koroonaviirus on muutnud paljude meie elusid raskemaks. Üks kõige rohkem mõjutatud valdkondi on meditsiin, millele laskub väga suur koormus sellest kriisiga toime tulemisel. Arstid, õed ja ülejäänud haigla personal töötavad suure koormuse ja pinge all. Round Table on heategevusega tegelenud üle 25 aasta ja seekord soovime tunnustada sel kiirel ning keerulisel ajal meie selle sõja eesrinnet, meditsiinivaldkonna töötajaid, kes on 2020. aasta kangelased. Ida-Virumaa on teise laine epitsenter ning just sellepärast on meie fookus hetkel sellel piirkonnal.


Tarmo Bakler, SA Ida-Viru keskhaigla juhatuse esimees: "Olen väga tänulik selle meeldiva üllatuse eest, mis keerulisel ajal tõstab meie töötajate meeleolu. Igasugune abi on palju väärt. Olles ise noore mehena Round Table klubi liige olnud, siis tean selle klubi hingeelu hästi ning olen olnud seotud erinevate heategevusprojektidega. Meil on hea meel, et meie olukorda märgati ning sooviti midagi haigla töötajate heaks ära teha. Aitäh, vennad!"

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo