"Elu pärast insulti" veebikeskkond on avatud

www.eluparastinsulti.ee

Ida-Viru keskhaigla koordineerimisel on valminud veebikeskkond „Elu pärast insulti“, mille fookus on suunatud, nagu nimigi ütleb, insuldijärgsele elule.
Veebikeskkond on pühendatud kõigile, olenemata east ja soost, keda huvitavad teemad tervisest, insuldist, haiguse ennetamisest. Eelkõige saavad siin abi need, keda insult on puudutanud – keskkond õpetab, kuidas tulla toime elumuutustega pärast insulti. Elupärastinsulti.ee veebilehel on võimalik küsida isikustamata nõu insulti puudutavates küsimustes, ühtlasi saab tutvuda ka teiste poolt esitatud küsimuste- ja neile antud vastustega. Küsimustele annavad vastuseid vastava valdkonna spetsialistid - arstid, õed, kohaliku omavalitsuse sotsiaalvaldkonna spetsialistid, insuldipatsiendi raviteekonna koordinaator
Loodud veebikeskkond on mõeldud lihtsustama insuldialaste küsimustele vastuste saamist just siis, kui küsija ei tea täpselt, kellele oma päring suunata. 

Lisaks annab see põnevat ja kasulikku lugemist insulti puudutavatel teemadel kõikidele huvilistele.

Kutsume üles osalema uuringus

Veebikeskkonda on integreeritud küsimustik – uuring aitab meil saada ülevaadet inimeste teadlikkusest insuldist ning teemadest, mille puhul on teavitus- ja ennetustöö vajalik tõhusamaks muuta.

Veebikeskkond „Elu pärast insulti“ on loodud Ida-Viru Keskhaigla piloteeritava "Isheemilise insuldi raviteekonna arendusprojekti" raames, projekti rahastab Eesti Haigekassa.

www.eluparastinsulti.ee

www.posleinsulta.ee

 

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo