No module Published on Offcanvas position
Registratuur töötab E-R 8-18 33 111 33

Inimkesksus, Võimekus, Koostöö ja Hoolivus

registratuur kontakt

Muud teenused

Apteegid

Ahtme tervisemajas (Ilmajaama 14) töötab Südameapteek. See asub esimesel korrusel. Apteek on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.30-16.30.

Järve tervisemajas (Ravi 10d) töötab BENU Apteek. See asub esimesel korrusel. Apteek on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.30-16.30.

 

ITAK Terviseabivahendid

Ahtme üksuses (Ilmajaama 14) töötab ITAK terviseabivahendite pood. Sealt saab osta ja laenutada terviseabivahendeid, liikumisabivahendeid, põetusabivahendeid, uriinipidamatustooteid ja olmeabivahendeid. Tootevalikus on ka ortoosid, taastusravi- ja treeningvahendid ning tooteid emadele ja lastele. Pood asub esimesel korrusel ja on avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00.

 

Tervise Abi

Järve tervisemajas (Ravi 10d) töötab terviseabivahendite pood Tervise Abi. Sealt saab osta ja laenutada terviseabivahendeid, liikumisabivahendeid, põetusabivahendeid, uriinipidamatustooteid ja olmeabivahendeid. Pood asub esimesel korrusel ja on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.30-16.30.

 

Optikapood

Ahtme tervisemajas (Ilmajaama 14) töötab Pere Optika. See asub esimesel korrusel. Optika on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.30-16.30.

Pakutavate teenuste hulgas on nägemiskontroll, silmarõhu mõõtmine, prillide ja kontaktläätsede määramine, nende parandamine.

Ehkki silmanägemise parandamiseks mõeldud optiliste vahendite – prillide ja kontaktläätsede – määramine on endiselt osa haigla silmaarstide tööst, keskenduvad oftalmoloogid tänapäeval peamiselt silmahaiguste ravimisega seonduvatele toimingutele.

„Ühed sagedasemad mured, millega patsiendid pöörduvad silmaarsti poole, on nägemisteravuse langus, kuivast silmast tingitud kaebused ning ka regulaarne silmahaiguste kontroll ja ravi. Hulga patsiente soovivad kontrollida ka lihtsalt nägemisteravust ja silmarõhku ning vajavad prilliretsepti. Viimaste murede lahendamisega tegelevad valdavalt optikapoodides töötavad optometristid, kelle põhiülesanded ongi nägemiskontrolli teostamine ja prillide/läätsete kirjutamine,“ sõnas silmahaiguste osakonna vanemarst doktor Villem Vihmann. Ta rõhutas, et keskhaigla silmaarstid võtavad vastu patsiente kõikide silmamuredega, aga selleks, et prille/kontaktläätsi vajavad patsiendid saaksid need vahendid kiiremini kätte, on neil otstarbekam pöörduda optometristi poole. Kui selgub, et patsiendid võivad vajada haiglas osutatavaid raviteenuseid, suunavad optometristid patsiendid silmaarsti vastuvõtule. „Näiteks teostame Ida-Viru Keskhaiglas iganädalaselt katarakti operatsioone, glaukoomi operatsioone, vahel ka lugemisprillidest vabastavaid operatsioone, silmalaugude kosmeetilisi operatsioone ja muid raviprotseduure,“ lisas doktor Vihmann.

 

Toitlustuskohad

Ahtme tervisemajas (Ilmajaama 14) ja Järve tervisemajas (Ravi 10d) töötab kohvik "The Coffee Break". See asub esimesel korrusel. Kohvik on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.00-16.00. Kohvikus pakutakse valmistoitu, mida tehakse teise söögikoha köögis ja toimetatakse kohale. Kohapeal sööjatel on võimalus kasutada kohvikus olevat mikrolaineahju. Menüüs on küpsetisi, salateid, suppe, erinevaid snäkke, pannkooke. Samuti pakutakse teed, kohvi ja karastusjooke. Toitu saab soovi korral kaasa osta.

Lisaks saab snäkke ja jooke osta söögi- ja joogiaparaatidest, mis paiknevad Ahtme üksuses K-, L- ja M-korpuses.

Erakorralise meditsiini osakond, Ilmajaama 12, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Ahtme aktiivravikompleks, Ilmajaama 12, Ilmajaama 14, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve
Järve tervisemaja, Ravi 10d, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Taastusravi- ja õendusabikliinik, Ravi 10, Järve linnaosa, Kohtla-Järve
Kiviõli tervisekeskus, Keskpuiestee 36, Kiviõli
Sillamäe tervisekeskus, Kajaka 9, Sillamäe
IVKH vastuvõtud Narvas, Kerese Keskus, Kosmonaudi 4/P. Kerese 3

Arve rekvisiidid:

SA Ida-Viru Keskhaigla

Reg nr 90003433

KMKR nr EE100863846

Tervise 1, 31025, Kohtla-Järve

Arvelduskontode numbrid:

SEB EE811010220029123013

Swedbank EE722200221019871533

LHV EE32770771003371793