Jõhvi ja Kohtla-Järve Selverid kogusid haigla sünnitusosakonnale 5500 eurot

30.jaanuaril annetasid Jõhvi ja Kohtla-järve Selveri juhatajad Kaire Säde ja Eve Nõlvak meie haigla sünnitusabi- ja günekoloogia osakonnale üle heategevuskampaania “Koos on kergem” raames kogutud 5550 eurot, mis kulub sünnitusosakonnale loote kardiotokograafia aparaadi ostuks.

“On väga tänuväärne, et paljud inimesed näitavad üles head tahet ja soovivad kohalikku sünnitusosakonda toetada. Üle Eesti kogunes päris ilus summa ja Ida-Virumaa Selveridki kogusid sel aastal rohkem raha kui mullu,” rõõmustas Jõhvi Selveri juhataja Kaire Säde. Eve Nõlvak lisas, et abivajavaid lapsi sai toetada iga Selverist tehtud ostuga, sentide ja eurode annetuskasti jätmisega ning Annekese sussišokolaadide ostmisega. Eve Nõlvaku sõnul on eriti tore see, et soovitud aparaat, milleks raha koguti, mahub kogutud summa raamidesse.

Nii ülemarst Kaljio Mitt kui ka sünnitusabi- ja günekoloogia osakonna juhataja Tivodar Lakatoš väljendasid head meelt ja kinnitasid, et nimetatud kampaania on väga meeldiv traditsioon.  

Novembri keskpaigast jaanuari alguseni annetati iga Selverist tehtud ostult haiglatele 64 senti ning müüdi spetsiaalselt selleks tellitud Annekese sussišokolaade. Olulise panuse andsid Selveri kliendid aastaringselt annetuskastidesse raha jättes ning kampaaniapartnerid Prike, Kalev ja Glaxo Smith Kline. Tänavu kasvas eelkõige ostude arv, samuti partnerite panus ning šokolaadimüük, annetuskastidesse jäeti raha mõnevõrra vähem kui eelnevatel aastatel. Aasta varem koguti sama kampaania raames meie haiglale 5 054 eurot, mille eest soetati  infusioonipumbad lasteosakonda.

Heategevuskampaaniat “Koos on kergem” on A-Selveri AS korraldanud juba kümme aastat, Ida-Viru Keskhaiglat toetatakse seitsmendat korda. Käesoleval aastal kogus 38 Selverit üle Eesti 88 733  eurot, mis antakse üle 16 haigla laste- või sünnitusosakondadele. 

30.01.2013

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo