9.maist alustab Ida-Viru Keskhaigla uues hoones

Alates 9.maist on Ida-Viru Keskhaigla uus aktiivravikorpus Ahtme linnaosas valmis patsientide vastuvõtmiseks, erakorralisi patsiente teenindatakse sellest kuupäevast alates ainult uues korpuses.

Uues korpuses asuvad erakorralise meditsiini osakond, patsientide ravimiseks vajalikud diagnostikateenistused, sünnitusosakond, operatsiooniplokk ja kirurgiakliiniku palatid. 

Plaanilisi patsiente võetakse uude korpusesse vastu hoone käikuandmisele järgneval nädalal. 

Enne 9.maid Järve linnaosa kirurgiakliiniku statsionaar- ja intensiivravil viibinud patsiendid lõpetavad ravi Kohtla-Järvel.

Uus korpus funktsioneerib ühe tervikuna koos olemasoleva Puru haiglakorpusega

Vana ja uut korpust ning polikliinikut ühendavad galeriid. Vanas korpuses asuvad sisehaiguste kliiniku palatiosakonnad kui ka mitmed ambulatoorseid kui statsionaarseid patsiente teenindavad diagnostikakabinetid. Kohtla-Järve ja Puru intensiivravi osakonnad liidetakse uude korpusesse kokku.

Järve linnaosas jätkub ambulatoorne eriarstiabi ning statsionaarne hooldus- ja taastusravi.

Kohtla-Järve haiglakorpusesesse jäävad alles taastusraviosakond ning hooldusravivoodid. Tänavuse aasta teises pooles on kavas see korpus renoveerida, et saaks kasutusele võtta 40-50 hooldusravivoodit. Ööpäevaringset erakorralist arstiabi alates 9.maist Järve linnaosas enam ei osutata.

Järve linnaosa polikliinikus jätkavad pärast Puru korpuse avamist olemasolevad spetsialistid. Midagi ei muutu perearstide vastuvõtus, kes jätkuvalt seal ruume rendivad.

Palume kõigilt patsientidelt, külastajatelt üleminekuperioodil mõistvat suhtumist. Sel ajal võivad ajutiselt muutuda üksikute eriarstide vastuvõtuajad ja – kohad Kohtla-Järve ning Puru polikliinikus.

Kõige selle eesmärgiks on parandada ravitingimusi patsientidele ning töötingimusi personalile. Info muudatuste kohta avaldatakse kodulehel www.ivkh.ee,  samuti saab teavet küsida registratuurist. 

06.05.2013

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo