IVKH aasta parimad töötajad on doktor Jaak Lind, kooliõde Anu Kangur, hooldaja Jelena Ivanova, autoklaavi töötaja Olga Pronina ja programmeerija Galina Ivanova

Parimate tunnustamineAasta parimaid töötajaid tunnustati IVKH 18ndal aastapäeval

​Aasta parimaid töötajaid valib struktuuriüksuste poolt esitatud kandidaatide seast komisjon koosseisus: keskhaigla juhatus, keskhaigla õendusjuht, Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu Ida-Viru Keskhaigla peausaldusisik, Eesti Õdede Liidu Ida-Viru Keskhaigla usaldusisik ja Kohtla-Järve Arstide Ametiühingu usaldusisik.

2021. aasta parim arst on kirurgiakliiniku juhataja doktor Jaak Lind

Doktor Jaak Lind töötab Ida-Viru keskhaiglas 17 aastat, 2004. aastast. Doktor Linnu juhtimisel suutis IVKH kirurgiakliinik piiranguteta jätkata plaanilist tööd keerulisel koroonaajal. Dr Lind on märkimisväärselt panustanud HEDA programmi (Health Enterprise Data and Application, haigla infosüsteem) arendusettepanekute tegemisse ning ta on üks HEDA arendamise kahest kliinilisest arvamusliidrist. Ta on oma oskusi pidevalt täiendanud. Teadaolevalt on ta üks vähestest arstidest Eestis, kes on edukalt sooritanud SNOMED Foundation eksami (SNOMED on meditsiiniterminite, - koodide ja koodide determinantide arvutipõhine nomenklatuur). Kasutab edukalt SNOMED-i ingliskeelse terminoloogia tõlkimiseks eesti keelde. Doktor Lindu iseloomustavad süsteemne mõtlemine, oskus näha tervikut, sihikindlus ja töökus.

2021. aasta parimaks õeks valiti kooliõde Anu Kangur

Kooliõde Anu Kanguri tööstaaž IVKH-s on 7 aastat. Anu Kangur töötab Kiviõli Vene Koolis, Maidla ja Lüganuse koolides. Lisaks võtab ta vastu vaktsineerimiskabinettides ja käib vaktsineerimise väljasõitudel. Anu on palju aidanud kaasa vaktsineerimisvajaduse tähtsustamisel Ida-Virumaa koolides. On panustanud koolitervishoiu tegevusjuhendi täiendamisse. Ta on väga hea nõustaja, kohusetundlik õde, oskuslik meeskonnamängija.

2021. aasta parim hooldaja on Jelena Ivanova

G3 sisehaiguste osakonna hooldaja Jelena Ivanova töötab IVKH-s alates 2015. aastast. Jelena on kvalifitseeritud hooldustöötaja. Tema üheks tugevaks küljeks on empaatiavõime. Alati viisakas, abivalmis ja vastutustundlik.

2021. aasta parim tervishoiutöötaja on Olga Pronina

Operatsiooniosakonna instrumendihoolduse töötajaja Olga Pronina liitus meiega 2018. aastal. Sel aastal lõpetas steriliseerimistehniku erialaõppe. Oskab kasutada kõiki instrumendihoolduse seadmeid. Olga on kohusetundlik, täpne ja kvalifitseeritud töötaja.

2021. aasta parim tugitöötaja on programmeerija Galina Ivanova

Galina on pika tööstaažiga kolleeg, kes töötab IVKH-s 1993. aastast. Tegeleb edukalt personaliprogrammi Selery arendamisega. Automatiseerib ja lihtsustab paljusid tööprotsesse raamatupidamises. Panustab personali programmi ABACUSE testimisse ja kasutamiskogemuse parendamisse. Galinat iseloomustavad strateegiline mõtlemine, tulemustele orienteeritus, iseseisvus, oskus märgata detaile.

Ida-Viru keskhaigla personalijuht Ülle Politajev: „Iga keskhaigla töötaja on tunnustust väärt, nii suuremate kui ka väiksemate tegude eest ja valikute tegemine ei ole lihtne. Sel aastal on tunnustuse pälvinud pühendumisega töötajad, kes on eestvedajateks nii erialast tööd tehes, kui organisatsiooni arendamiseks vajalikes tegevustes. Eestvedaja roll ei ole lihtne, nad on oma töökuse ja visadusega kolleegidele suunanäitajaks. Meie selle aasta tublimaid iseloomustavad lisaks tööarmastusele, vastupidavus, positiivne mõtlemine ja initsiatiivikus. Teie töö on hindamatu, tänan teid! Usun, et olete oma tööõnne leidnud!“

SA Ida-Viru Keskhaigla | Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve | Privaatsusinfo